Find Us
با ما درتماس باشید

در خواست های فوری

مراجعین ما
انواع مهاجرت

مراجعین ما

نمونه خدمات ما

وکلای ما در وستکین یک رکورد ثبت شده از موفقیتهای خود در زمینه پرونده های ساده تا پیچیده و استینافی دارند. مثالهای زیر تنها نمونه ای از پرونده های موفق وکلای ماست:

دیپورت و حقوق بشر

سرآشپز یک رستوران زنجیره ای معروف چند سال قبل به یک جرم کوچک محکوم شده بود و مقامات قضایی بنا بر روال اخیر با دید سیاسی و به عنوان یک مجرم بیگانه پرونده او را مورد بررسی قرار دادند و در نتیجه حکم دیپورت او را صادر کردند. وکیلان ما بر اساس قوانین حقوق بشر این تصمیم را به چالش کشیدند. ما از کارفرمای موکل خواستیم که به دادگاه بیاید و درباره مفید بودن حضور این فرد در رستوران و سودی که کشور از وجود چنین کمپانی های شناخته شده می برد صحبت کند. در نهایت این پرونده بنا بر اصول حقوق بشر به موفقیت پایان یافت.

گروه وستکین موفقیتهای خاص در زمینه پرونده های دیپورت ملیتهای کشورهای خاورمیان و الجزایر با تکیه بر برهانهایی چون پیوندهای خانوادگی، طول اقامت در بریتانیا و موارد نقض حقوق بشر در کشورهای مادر داشته است.

اقامت طولانی

وکلای ما موکلان زیادی داشته اند که بعد از 10 تا 14 سال اقامت در بریتانیا درخواست اقامت دائم کرده اند. برای مثال آقایی که 16 سال در انگلستان اقامت داشت و سالها پیش در خواست اقامت دائم او توسط وزات کشور به خاطر عدم اثبات اقامت ممتد رد شده بود به ما مراجعه کرد. پیش از استیناف با اینکه او از چندین اسم مختلف استفاده کرده بود، ما به او راهنمایی کریم که از طریق چه آژانسهای دولتی می تواند اسنادی برای اثبات  ادعای خود فراهم کند. بحث دیگری که در پرونده او داشتیم این بود که نباید گذشته او هم اکنون برعلیه او استفاده شود. در پایان استیناف او پذیرفته شد و او توانست ویزای اقامت دائم بریتانیا را دریافت کند.

سرمایه داری و کارگران داخلی

یکی دیگر از مراجعان ما یک کارگر فیلیپینی الاصل بود که درخواست وی برای گرفتن اقامت بریتانیا برای شوهرش رد شده بود. وزارت کشور درخواست او را به دلیل اینکه نتوانسته بود مدارکی دال بر داشتن زندگی مشترک دائم  با همسرش نشان دهد نپذیرفته بود، زیرا او در طول هفته در اتاقی در محل کارش مستقر بود. بعد از بررسی دقیق پرونده، ما توانستیم نشان دهیم که قوانین مهاجرتی زوجین را ملزم به زندگی هر روزه در زیر یک سقف نمی کند، البته به شرطی که آخر هفته در کنار یکدیگر باشند و در نتیجه استیناف با موفقیت پایان یافت.

استیناف دانشجویی

یکی از مراجعان ما دانشجویی بود که درخواست تمدید اقامت او به دلیل کار کردن بیش از 20 ساعت در هفته لغو شده بود. ما بعد از برقراری ارتباط با کارفرمای او ( شرکت مارکس اند اسپنسر) توانستیم قاضی پرونده را قانع کنیم که این دانشجو از زمانیکه روزهای یکشنبه کار کرده و حقوقش افزایش یافته بود، فهرست پرداختی او بیش از 20 ساعت در هفته را نشان می داد.

در یک مورد مشابه،درخواست ویزای یک  دانشجو به دلیل اینکه تنها 2 ساعت بیشتر از میزان مجاز(20 ساعت در هفته) کار کرده بود، رد شده بود. ما توانستیم ثابت کنیم که براساس قانون اگر دانشجو بدون قصد و نیت قبلی بیش از میزان مجاز کار کند، می تواند به تحصیلات خود ادامه دهد و مشکلی برای گرفتن ویزا نخواهد داشت.

استینافهای دانشجویی و کالجهای تقلبی

افزایش نظارت دقیق بر موسسه های آکادمیک در سالهای اخیر منجر به بستن بسیاری از کالجها بویژه آنهایی که دارای درصد بالایی دانشجوی خارجی بوده اند، شده است. در یک مورد که به موسسه ما مراجعه کرده بود، مقامات مهاجرتی ویزای ازدواج یک فرد را به علت مشکوک بودن به کالجی که قبلا اسپانسر ویزای دانشجویی او بود لغو کردند. وکلای ما بعد از بررسی دقیق گزارش کالج توانستند ثابت کنند که او هیچ عمل غیر قانونی انجام نداده و این فرد توانست به صورت شفاهی به دادگاه ثابت کند که در طول زمان داشتن ویزای دانشجویی به صورت منظم در کلاسها شرکت می کرده است.

پناهندگی و حقوق بشر

گروه مهاجرتی وستکین کار وکالت شماری از افراد که درخواست پناهندگی به خاطر کار به عنوان  نیروی  نظامی امریکایی در عراق را داشتند به عهده گرفته اند. مقامات قضایی مهاجرتی در ابتدا در مورد این که موکلان ما مورد تهدید شورشیان ( با فرستادن نامه های تهدید به مرگ حاوی گلوله به درب منازلشان) قرار گرفته بودند، قانع نمی شدند، وکلای وستکین با جمع آوری گزارشهای خبری مبنی بر این که شورشیان به این شکل قربانیان خود را تهدید می کردند، ثابت کردند که موکلان ما در معرض خطر قرار داشتند و این پرونده نیز با موفقیت همراه بود.

همچنین شماری از افرادی که به خاطر تحت تعقیب بودن از زیمبابوه فرار کرده بودند از دیگر مراجعان ما بودند. این گروه هم شامل افرادی بودند که برای نخستین بار درخواست پناهندگی می دادند و هم کسانی که قبلا تقاضایشان رد شده بود. ما توانستیم با موفقیت از آن دسته که با فرد تابع بریتانیا ازدواج کرده بودند، دفاع کنیم.

 
 

Additional Links

ویدۀوها

Contact Information

Westkin Associates

16 Hanover Square

Mayfair

London, W1S 1HT

 

London: +44 207 118 4546

Email iran@westkin.com