Find Us
با ما درتماس باشید

در خواست های فوری

وکلای ما
انواع مهاجرت

وکلای ما

آشنایی با وکلای وستکین

گروه وستکین مفتخر است که طیف وسیعی از وکیلان مهاجرتی را در رده های عمومی و تخصصی  در اختیار دارد. در این بخش، تنها اطلاعات وکیلان تخصصی ما قابل دسترسی است، اما در صورت درخواست، فهرست کامل وکیلان در اختیار شما قرار می گیرد. در هر صورت تمامی وکیلان ما تحت نظارت اداره خدمات مهاجرتی فعالیت می کنند.

در صورت تمایل به برقراری ارتباط با هریک از وکیلان ما از طریق تلفن یا ایمیل می توانید این کار را انجام دهید.اگر مطمئن نیستید که کدامیک از وکیلان ما مناسب برای انجام کار شما هستند، به ما تلفن بزنید یا فرمی را که در سمت راست صفحه قرار دارد پر کنید تا ما کارشناس مربوطه را به شما معرفی کنیم.

امیر زیدی

امیر زیدی سرپرستی تیم تخصصی وکلای مهاجرتی ما را به عهده دارد. او پیش از این مسئولیت،به عنوان وکیل دادگستری در دادگاه میتره فعالیت می کرده است. امیر زیدی به مدت 11 سال در زمینه حقوق مهاجرت ( خصوصی و کسب و کار)،ملیت و حقوق بشر سابقه فعالیت دارد.

 امیر زیدی شهرت زیادی در میان وکیلان مهاجرتی در زمینه موفق بودن پرونده های حقوق مهاجرت خصوصی و کسب و کار دارد. او بیش از یکهزار پرونده اعتراض دادگاههای تی یر( دفتر پناهندگی و مهاجرت) و همین میزان پرونده های دیگر مهاجرتی موفق  را در رزومه کاری خود دارد.

امیر نمایندگی “دفترخدمات مهاجرتی “( OISC) که دارای اعتبار بالایی است را به عهده دارد. نام او به عنوان داور بررسی مالی “کمیسیون خدمات قانونی” ثبت شده و مقاله هایی نیز از او به چاپ رسیده است. همچنین در روزنامه تایمز از او به عنوان وکیل مهاجرتی یاد شده است.نوشتن درباره موضوعات مهاجرتی برای اتاق بازرگانی لندن از دیگر فعالیت های اوست.

او دوره های آموزشی و کارآموزی برای وکیلان و مشاوران حقوقی برگزار می کند و با برخی موسسه های معتبر در انگلستان در این زمینه همکاری می کند.

حاتم علی

حاتم علی سرپرست تیم مهاجرتی کسب و کار در وستکین را بر عهده دارد. او پیش از پیوستن به وستکین به عنوان مشاور حقوقی فعالیت می کرده و مشتریان زیادی در حوزه های مختلف صنعتی از جمله موسسه های مالی، شرکتهای دارویی، نفتی، مهندسی، خرده فروشی و غیره داشته است. او نه تنها  در تمامی زمینه های مهاجرت از طریق کسب و کار بلکه در حوزه ویزاهای دیدار، تحصیلی، خانوادگی، اقامت دائم و نمایندگی منحصر به فرد نیز آماده ارائه مشاوره به متقاضیان است.

تخصص او در زمینه سرمایه گذاری ( بانکهای خصوصی و افراد دارای درآمد خالص بالا) به ویژه در حوزه خاور میانه و آفریقای شمالی است. او که یکی از مشاوران مورد تایید OISC است، از سال 2007 به عنوان مشاور حقوقی در یکی از دفاتر مهاجرتی شناخته شده در لندن فعالیت می کرده و از سال 2009 به وستکین پیوست. او سخنرانی هایی در زمینه حقوق مهاجرت در انگلستان و کشورهای دیگر داشته است.

مشتریان وستکین درباره حاتم چه می گویند

“حاتم در تمام مدت کار بسیار به من کمک کرد و حتی در روزهای تعطیل هم ما با هم قرار ملاقات داشتیم. من واقعا از تمامی تلاشهای حاتم و گروه وستکین قدردانی می کنم.”

“در خواست من برای ویزای تی یر 1 در جریان رسیدگی بود و نگرانی اصلی من زمان انتظار جوابم بود، چون می خواستم  که پاسپورتم تا قبل از آغاز سال در دستم باشد.من با چند مشاور حقوقی صحبت کردم، اما حاتم از وستکین بهترین راهنمایی را به من کرد. خوشبختانه من ویزای تی یر 1 را در کمتر از یک ماه دریافت کردم! من واقعا از کمک حاتم و گروه وستکین ممنونم.”

کلی مک کلری

کلی سرپرست گروه وکلای خصوصی وستکین است. او در سال 2008 از دانشگاه برونل لندن فارغ التحصیل شد و سپس در یک مرکز خیریه پناهندگان (  که بعدها به دادگستری مهاجران وپناهندگان تغییر نام داد) دوره کارآموزی خود رابا موفقیت سپری کرد.او در این دوره  دو ساله از موکلان زیادی در دادگاه مهاجرت و پناهندگی دفاع کرد و در سال 2010 به بنیاد مشاوران  حقوق مهاجرت لندن پیوست .

در سال 2011 کلی به جمع وکیلان وستکین پیوست و در اینجا تجربه وسیع خود را در دفاع از موکلان آسیب دیده به کار گرفت. او یکی از وکیلان مستقر ماست و چهره ای شناخته شده در دادگاههای مهاجرت در زمینه استیناف های مهاجرتی است.

محدوده کاری او بیشتر شامل پناهندگی، حقوق بشر، اعطای تابعیت، دیپورت، تایید صلاحیت ورود،حقوق اعضای خانواده و پرونده های کفالت است و تجربه وسیعی در کار با کودکان تنها، قربانیان حشونت خانگی و افراد بازداشت شده دارد.

مشتریان وستکین درباره کلی چه می گویند

“پیش از اینکه دادگاه آغاز شود، من واقعا استرس زیادی داشتم، زیرا این اولین بار بود که در چنین فضایی قرار گرفته بودم. اما کلی در آنجا دائما با من صحبت می کرد و به من قوت قلب می داد و خوشبختانه همه چیز همانطور که انتظار می رفت پیش رفت. من از صمیم قلبم از کلی به خاطر تلاشهایی که در دادگاه و تنظیم اظهاریه من انجام داد، سپاسگزارم.”

شاران بیرینگ

شاران بیرینگ سرپرست تیم حقوق بشر وستکین، با طیف وسیعی از کارهای مهاجرتی به ویژه حقوق بشر آشنایی دارد. او دارای مدرک تحصیلی از کینگز کالج لندن و مدرک عالی از کالج حقوق لندن است.او به عنوان وکیل دادگستری با یکی از انجمنهای فرهنگی همکاری می کند.

او که دیدگاه ویژه ای به قانون موضوعه مهاجرتی دارد، یکی از معدود  وکیلانی است که پیشنهاد همکاری در دادگاههای مهاجرتی داشته است. او پیش از فعالیت در وستکین در “دادگستری مهاجران و پناهندگان” موفقیتهای زیادی در پرونده های استیناف داشته است. در دادگاهها  او را به عنوان وکیل راسخ و جزئی نگر می شناسند که این امرچندان برای افرادی که در دادگاه در مقابل او قرار می گیرند خوشایند نیست.

مشتریان وستکین درباره شاران چه می گویند

” شارون در دادگاه فوق العاده بود و دو ساعت بدون توقف در دفاع از من صحبت کرد.”

شارینا رحمان

شارینا رحمان در تمامی زمینه های مهاجرت بویژه در حوزه قانون تابعیت فعالیت می کند. او مدرک لیسانس حقوق از دانشگاه بریستول و تجربه خاصی در پرونده های مهاجرتی سیستم  امتیازبندی  و تابعیت دارد.

توجه  به جزئیات و در دسترس بودن برای مشتریان از جمله ویژگیهای کاری اوست. پیش از پیوستن به وستکین، شارینا در بنیاد بین المللی حقوق آسیا در زمینه حقوق صنفی فعالیت کرده است.

مشتریان وستکین درباره شارینا چه می گویند

“کمک شارینا  از نظر مالی هزاران پوند  و از نظر زمانی ساعتها به سود من بود .من در حال حاضر پاسپورت انگلیسی ام را در دست دارم و یک سی تی ز ن هستم! تشکر بیشمار از گروه وسکین و شارینا!”

“من واقعا وستکین را برای انجام کارهای مهاجرتی توصیه می کنم. شارینا رحمان و حاتم علی مسئول پرونده من بودند که هردو بسیار حرفه ای عمل کردند و تنها در یک جلسه مشاوره  درباره همه مدارک و مراحل کار صحبت کردند. شارینا همواره من را از تمامی مراحل کار مطلع می کرد و همه سوالهای من در همان روز پاسخ داده می شد.”

سوفیا گاندی

سوفیا گاندی دانش وسیعی در تمامی زمینه های حقوق مهاجرت دارد. در زمانیکه در دانشگاه لستر مشغول خواندن حقوق بود، برای بورسیه یک ساله  “اراسموس” در دانشگاه استکهلم سوئد انتخاب شد و واحدهای درسی حقوق تجارت بین الملل و اروپا را گذراند.

سوفیا تجربه زیادی در وکالت دارد. پیش از پیوستن به وستکین وکیل مدافع دادگاه استانی برای بانکها در زمینه فسخ قرارداد و اعمال قانون تجاری بود. او علاقه خاصی به حوزه حقوق بشر دارد و در سازمانهای حقوق بشر انگلستان دوره دیده است. او همچنین در یکی از سازمانهای خیریه زنان عضو هیات امناست.

سوفیا مسلط به زبان گجارتی است و به زبان فرانسوی نیز در سطح پیشرفته آگاهی دارد.

مشتریان وستکین درباره سوفیا چه می گویند

“سوفیا دانش وسیعی در زمینه حقوق بشر دارد و از صمیم قلب کار می کند. وجود  او واقعا به این موسسه اعتبار می دهد.”

” پرونده من به عهده سوفیا و شاران بود. آنها همیشه به ایمیل های من جواب می دادند و همواره در دسترس بودند و حتی به درد دلهای من گوش می دادند. تمامی مراحل کار من به سرعت انجام شد و خوشبشختانه نتیجه آن هم طبق انتظار بود.

هومن مهر

هومن مهر دارای لیسانس حقوق از دانشگاه نورتمتون و دیپلم عالی حقوق از کالج حقوق لندن است. او کار با وستکین را از سال 2011 به عنوان کارآموز و دستیار سرپرست موسسه، امیر زیدی آغاز کرد و هم اکنون به عنوان یک مشاور موفق در این موسسه مشغول به کار است.

تخصص هومن در ویزای تی یر 1 بویژه ویزای کارآفرینی است و هر هفته حدود 3 تا 4 مراجع دارد. او اطلاعات زیادی درباره موضوعات مربوط به سرمایه گذاری و کسب و کار دارد. یکی دیگر از زمینه های تخصصی او تبدیل ویزای کار بعد از تحصیل به ویزای کارآفرینی است.

او از آنجا که در سه کشور مختلف زندگی کرده است به خوبی با تفاوتهای فرهنگی در فضای کسب و کار آشنایی دارد و می تواند به 5 زبان صحبت کند.

مشتریان وستکین درباره هومن چه می گویند

” هومن قبل و بعد از اینکه پرونده من به جریان افتاد من را در جریان تمام جزئیات قرار می داد. مشاوره های او همیشه حرفه ای و به موقع بود”

“کار هومن ترکیبی از صداقت، کارآمدی و حرفه ای بودن است و من فکر می کنم که همه اینها رمز موفقیت وستکین است. من واقعا از خدمتی که این موسسه به من ارائه کرد، راضی هستم.”

حسن مهدی پدهانی

حسن مهدی پدهانی در دانشگاه کوئین مری لندن حقوق خوانده و همچنین دارای مدرک عالی از کالج حقوق لندن است. او به  تمامی زمینه های مهاجرت بویژه ویزاهای ملاقات، کار بعد از تحصبل، خانوادگی و درخواستهای اقامت طولانی آشنایی دارد.

به اعتقاد حسن، هر پرونده ای شانس موفقیت دارد؛ به شرطی که به صورت حرفه ای و صحیح به آن رسیدگی شود. او همیشه اولویت را به مشتری می دهد و به جزئیات توجه ویژه ای می کند.

آنچه برخی از مراجعان ما می گویند:

“…من واقعا از مراجعه به وکیل ترس داشتم، اما وقتی به جستجو برای وکیل مناسب و قابل اطمینان در اینترنت پرداختم به موسسه وستکین رسیدم. وقتی به آنها تلفن زدم حسن با من صحبت کرد. او آنقدر دوستانه و صادقانه با من صحبت کرد که حس کردم تنها می توانم به او اطمینان کنم و وقتی برای مشاوره حضوری به موسسه مراجعه کردم با استقبال گرمی روبرو شدم. من صمیمانه از حسن و شارینا به خاطر کمکی که به من کردند سپاسگزارم.”

” پرونده من هم اکنون در جریان است، اما نتیجه هرچه که باشد من معتقدم که بهترین وکیلان در لندن پیگیر کار من بوده اند.من وستکین را به هر کس که به دنبال مشاوره  حقوقی حرفه ای است، توصیه می کنیم.”

 

 
 

Additional Links

ویدۀوها

Contact Information

Westkin Associates

16 Hanover Square

Mayfair

London, W1S 1HT

 

London: +44 207 118 4546

Email iran@westkin.com