Find Us
با ما درتماس باشید

در خواست های فوری

کارآفرینان بلندمدت بریتانیا
انواع مهاجرت

کارآفرینان بلندمدت بریتانیا

دسته‌ی کارآفرینان بلندمدت بریتانیا دقیقاً این‌طور نامیده می‌شوند:

«کارآفرینان بلندمدت»

هدف

56n. این مسیر ویژه‌ی بازدیدکنندگان برای این است که افرادی که در زمان تقاضا برای مجوز اقامت تحت این مسیر با این موارد در حال گفت‌وگو هستند: (الف) یک یا چند شرکت سرمایه‌داری مشارکتی تحت قوانین مقامات خدمات مالی، و یا (ب) یک یا چند رقابت سرمایه‌گذاری کارآفرینی که در وب‌سایت بازرگانی و سرمایه‌گذاری بریتانیا در فهرست تاییدشدگان هستند، و یا (ج) یک یا چند اداره‌ی دولتی بریتانیا، بتوانند به منظور پیوستن، تاسیس و یا تحویل سرمایه‌گذاری‌شان را ایمن کنند و فعالانه در اداره‌ی یک کار تجاری در بریتانیا حضور داشته باشند.

شروط مجوز ورود به عنوان کارآفرین بلندمدت

56o. شروطی که فردی که به دنبال کسب مجوز ورود به بریتانیا به عنوان کارآفرین بلندمدت است باید داشته باشد عبارت‌اند از:

(الف) متقاضی باید اصل نامه‌ای امضاشده با آرم شرکت ارائه دهد که تقاضای او را به وسیله‌ی یکی از موارد زیر تایید می‌کند:

  1. یک یا چند شرکت سرمایه‌داری مشارکتی تحت قوانین مقامات خدمات مالی.
  2. یک یا چند رقابت سرمایه‌گذاری کارآفرینی که در وب‌سایت بازرگانی و سرمایه‌گذاری بریتانیا در فهرست تاییدشدگان هستند.
  3. یک یا چند اداره‌ی دولتی بریتانیا

ب. نامه‌ی مذکور باید (الف) تاریخی داشته باشد که از سه‌ماه پیش از تاریخ تقاضا قدیمی‌تر نباشد، به وسیله‌ی مقامات ذی‌صلاح امضا شده باشد و حاوی موارد زیر باشد:

1. توصیف ماهیت فرد (یا افراد) و یا سازمانی (یا سازمان‌هایی) که تقاضا را تایید می‌کنند.

2. توصیف زمینه و ماهیت فعالیت تجاری پیشنهادی.

3. توصیف توانایی‌های متناسب متقاضی برای فعالیت تجاری پیشنهاد شده. 6

4. تعهد فرد (یا افراد) و یا سازمانی (یا سازمان‌هایی) که متقاضی را تایید می‌کنند برای تامین دست‌کم 50 هزار پوند اعتبار برای فعالیت تجاری پیشنهاد شده در طول 6 ماه پس از ورود متقاضی به بریتانیا. (اگر بیش از یک فرد یا سازمان فرد را تایید می‌کنند، مبلغ تامینی هر کدام می‌تواند کمتر از 50 هزار پوند باشد مشروط بر این‌که مجموع مبالغ از 50 هزار پوند کمتر نباشد.)

5. تعهد فرد (یا افراد) یا سازمانی (یا سازمان‌هایی) که متقاضی را تایید می‌کنند بر این‌که فعالیت تجاری پیشنهادی در بریتانیا تاسیس و اداره می‌شود.

6. جزئیات ارتباطی نام، شماره‌ی تلفن و پست الکترونیکی برای فرد (یا افراد) و یا سازمان (یا سازمان‌هایی) که متقاضی را تایید می‌کنند.

7. تایید این‌که فرد (یا افراد)‌و یا سازمان (یا سازمان‌هایی)‌که متقاضی را تایید می‌کنند راضی‌اند که درباره‌ی متقاضی با آن‌ها تماس گرفته شود.

ج. هدف عمده‌ی متقاضی از تقاضای کارآفرینی بلندمدت باید تضمین اعتبار برای پیوستن، تاسیس و یا تحویل گرفتن یک فعالیت تجاری باشد و باید فعالانه در اداره‌ی ان در بریتانیا حضور داشته باشد.

د. متقاضی باید یکی از فعالیت‌هایی را که در راهنمایی منتشرشده توسط سازمان مرزی بریتانیا آمده اجرا کند، به‌خصوص از فعالیت‌هایی که یک کارآفرین بلندمدت باید در طول بازدید از بریتانیا انجام دهد.

س. متقاضی باید در پایان دوره‌ی بازدید چنان‌که گفته قصد ترک بریتانیا را داشته باشد مگر این‌که بتواند پیش از پایان دوره‌ی بازدید به طور موفقیت‌آمیز برای اجازه‌ی اقامت مهاجران تحت ردیف 1 (کارآفرین) تقاضا بدهد.

ش. متقاضی باید هزینه‌های خود و وابستگان‌اش را به صورت مناسب با استفاده از منابع خود و بدون مراجعه به اعتبارات عمومی تامین کند یا خویشاوندان و دوستان‌اش هزینه‌ی او و وابستگان‌اش را تامین کنند.

ن. متقاضی نباید در طول دوره‌ی بازدید:

1. در بریتانیا استخدام شود.

2. در بریتانیا کالا تولید کند یا خدمات ارائه دهد، از جمله فروش کالاها یا خدمات به صورت مستقیم به عموم مردم.

3. تحصیل بکند.

4. ازدواج کند یا رابطه‌ی شخصی برقرار کند یا اعلان ازدواج یا رابطه‌ی شخصی بکند.

5. از درمان پزشکی خصوصی استفاده کند.

و. سن متقاضی نباید از 18 سال کمتر باشد.

ه. سفر ترانزیتی به کشوری خارج از منطقه‌ی مسافرتی معمول داشته باشد

ی. با چنین توصیفاتی متقاضی اجازه‌ی ورود معتبری به بریتانیا در اختیار خواهد داشت. اجازه‌ی ورود به عنوان کارآفرین بلندمدت 56P. فردی که به دنبال کسب اجازه‌ی ورود به بریتانیا به عنوان کارآفرین بلندمدت است می‌تواند برای دوره‌ای کمتر از 6 ماه وارد کشور شود و شروط عدم استخدام برای او وجود دارد مشروط بر این‌که وزارت امور خارجه قانع شود تمام شروط بند 56o تامین شده‌اند.

شما می‌توانید با وکلای امور مهاجرت ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیش‌تری درباره‌ی تقاضای ویزای کارآفرینی در اختیارتان قرار دهند.

ما در میان مشاوران، حقوق‌دانان و وکلای لندن اطمینان داریم که می‌توانیم بهترین خدمات قانونی، صادقانه و حرفه‌ای را در زمینه‌ی مهاجرت برای متقاضیان‌مان از درون کشور یا سراسر جهان فراهم کنیم.

 
 

Additional Links

ویدۀوها

Contact Information

Westkin Associates

16 Hanover Square

Mayfair

London, W1S 1HT

 

London: +44 207 118 4546

Email iran@westkin.com