Find Us
با ما درتماس باشید

در خواست های فوری

ویزا Tier 1
انواع مهاجرت

ویزا Tier 1

همان‌طور که همه می‌دانند بریتانیا تا حد زیادی از فوایدی که از افراد شاغل خارجی در این‌جا ایجاد می‌کنند بهره می‌برد. دسته‌های مهاجرتی برای این افراد یا آغاز فعالیت‌های تجاری در بریتانیا فرصت‌هایی را برای کسب درآمدهای فراوان در بریتانیا فراهم می‌کند تا بتوانید وابستگان و اعضای خانواده‌تان را وارد بریتانیا کنید و در نهایت اقامت و شهروندی بگیرید.

در طول سال‌های 2008 و 2009 مقامات مهاجرت یک سیستم جدید امتیازمحور ارائه کرده‌اند. این سیستم جایگزین اغلب دسته‌های مهاجرتی شغل‌محور موجود شده است. دسته‌هایی مانند HSMP، نوآوران و برنامه‌های طرح بین‌المللی فارغ‌التحصیلان همه به پایان رسیده‌اند. اما به جای تمام آن‌ها جایگزین‌هایی مشابه در این دسته‌های مهاجرتی جدید قرار داده شده است. وکلای امور مهاجرت باتجربه و متمرکز ما می‌توانند نه تنها در زمینه‌ی قانون بلکه در زمینه‌ی جدیدترین تغییرات پیشنهادی برای اقدامات مهاجرتی شغلی به افراد و مشاغل مشاوره بدهند.

افراد شاغل

مطلوب‌ترین گروه تحت سیستم امتیازمحور جدید آن‌هایی هستند که ردیف 1 را تشکیل می‌دهند. در حال حاضر ردیف 1 از چهار دسته‌ی مهاجرتی تشکیل می‌شود:

مزیت عمده‌ی Tier 1 بر دیگر دسته‌های مهاجرتی این است که شما نیازی به یک پیشنهاد شغلی خاص از پیش تعیین شده ندارید. همانند دیگر دسته‌های مهاجرتی ابتدا باید ارزیابی‌های امتیازمحور را رد کنید. با توجه به وضعیت مطلوب‌تر Tier 1نسبت به دیگر دسته‌های مهاجرتی این ارزیابی نسبت به ردیف‌های پایین‌تر چیزهای بیش‌تری می‌طلبد.

افراد شاغل دارای تخصص بالا

از سال 2002 و ارائه‌ی طرح HSMP توسط مقامات مهاجرت بریتانیا در زمینه‌ی تشویق مهاجران متخصص به سفر، کار و اقامت در این کشور فعال بوده است. برنامه‌ی HSMP اکنون با دسته‌ی مهاجرت افراد شاغل دارای تخصص بالا جایگزین شده است که با عنوان دسته‌ی Tier 1 (عمومی) نیز شناخته می‌شود.

دسته‌ی مهاجرتی افراد شاغل دارای تخصص بالا شباهت‌هایی با HSMP سابق دارد. مهم‌ترین تفاوت حذف لزوم داشتن MBA (کارشناسی مدیریت بازرگانی)  است. در دسته‌ی مهاجرتی پیشین کسانی که از نهادهای خاصی MBA گرفته بودند تنها به همین دلیل 75 امتیاز به دست می‌آوردند. ضمناً شروط مربوط به زبان انگلیسی نیز سخت‌تر شده است. کسانی که زیر دسته‌ی مهاجرتی HSMP قرار می‌گیرند به تعویض وضعیت خود را دسته‌ی Tier 1  تشویق می‌شوند و وکلای باتجربه‌ی ما در امور مهاجرت می‌توانند در این کار به شما کمک کنند.

کسانی که مایل‌اند تحت این دسته‌ی مهاجرتی اقدام کنند باید در موارد زیر امتیاز کسب کنند:

وکلای مهاجرتی متخصص ما در میان مشاوران و حقوق‌دانان امور مهاجرت در لندن می‌توانند در زمینه‌ی این شروط به شما کمک کنند و همین‌طور زمان شما را در بریتانیا تمدید کنند و در صورت لزوم درباره‌ی مسیرهایی برای اقامت و شهروندی به شما مشاوره بدهند.

 
 

Additional Links

ویدۀوها

Contact Information

Westkin Associates

16 Hanover Square

Mayfair

London, W1S 1HT

 

London: +44 207 118 4546

Email iran@westkin.com