Find Us
با ما درتماس باشید

در خواست های فوری

ویزا سرمایه‌گذاری
انواع مهاجرت

ویزا سرمایه‌گذاری

بریتانیا همیشه به دنبال جذب افراد دارای ارزش خالص بالا به این کشور بوده است و لندن برای ثروت‌مندان جهان یک نقطه‌ی دیده‌بانی خاص محسوب می‌شود. ویزای سرمایه‌گذاران به خصوص برای جذب آن گروه از افراد ثروت‌مند است که میل به سرمایه‌گذاری‌های گسترده و نقل مکان خود و خانواده‌شان به بریتانیا دارند.

چرا برای تقاضای ویزای بریتانیای سرمایه‌گذاران خود وستکین را انتخاب کنید؟

تعداد بسیار اندکی از شرکت‌های امور مهاجرت بریتانیا سابقه‌ی پیوسته و قابل توجی در زمینه‌ی ویزای سرمایه‌گذاران دارند.

ما این سابقه را داریم.

گروه ویژه‌ی وستکین در کمک به افراد دارای ارزش مالی خالص بالا در نقل مکان به بریتانیا یا بازدید برای مدیریت سرمایه‌گذاری‌شان باتجربه است. این گروه را یک وکیل حقوق‌دان سابق رهبری می‌کند که چندین سال به بسیاری از افراد ثروت‌مند جهانی در زمینه‌ی مهاجرت مشاوره داده است.

تجربه‌های او در این زمینه شهرت بسیار دارد و او در نحوه‌ی آماده‌سازی تقاضاهای ویزای بریتانیای سرمایه‌گذاری به دیگر شرکت‌های حقوقی آموزش می‌دهد.

سرویس سفارشی ما این موارد را در بر می‌گیرد:

استراتژی و برنامه‌ریزی

ما با دقت هر پرونده‌ای را مطالعه می‌کنیم تا ببینیم آیا ویزای بریتانیای سرمایه‌گذاران بهترین گزینه است یا خیر.

رازداری

ما به شکلی قانونی به اطلاعاتی مالی که شما به دولت بریتانیا می‌دهد می‌پردازیم و مانع فاش شدن منابع درآمد شما می‌شویم.

بصیرت و آسودگی

ضمن این‌که مقدم‌تان را به دفاتر مرکزی‌مان در لندن خوش‌آمد می‌گویم اما می‌توانیم هر کجا که شما مایل باشید با شما ملاقات کنیم: در دفتر شخصی‌تان، خانه‌تان یا دفتر شخص ثالث یا باشگاه شخصی.

توصیه‌های یکپارچه

ما با بانک‌های خصوصی بزرگ کار می‌کنیم تا تضمین شود که شما از تمام خدمات بهره‌مند می‌شویم، با مشاوران مالی شما در تماس خواهیم بود و تمام سرمایه‌گذاری‌هایی را که شما مایل به انجام‌شان هستید بررسی می‌کنیم تا حاصل کار از نقطه‌نظر قوانین مهاجرت تاییدشده باشد.

مدیریت ویزا

پس از اهدای ویزا خدمات ما در زمینه‌ی مدیریت امور مربوط به ویزا در زمینه‌ی سرمایه‌گذاری در کنار بانک‌داران، مشاوران مالی و نمایندگان مالیاتی شما امکان‌پذیر خواهد بود.

زمان‌بندی

ما از تکنیک‌های مدیریت پروژه‌ی به‌روز استفاده می‌کنیم تا تضمین شود که تقاضا و تمام عوامل دیگر به صورت هماهنگ پیش برده می‌شود تا تقاضا با زندگی پرمشغله‌ی شما تداخلی پیدا نکند.

زبان

ما افرادی را برای تکلم به چند زبان داریم، از جمله روسی، چینی، عربی، فارسی، هندی و…

دیگر چه؟

برای مشاوره‌ی محرمانه و آزاد با آقای امیر زیدی تماس بگیرید. او و گروه‌اش برای شما طرح اقدامات آماده می‌کنند. در صورت لزوم می‌توانیم در نخستین جلسه شما را با بانک‌های خصوصی و مشاوران مالیاتی آشنا کنیم تا پیوستگی توصیه‌های ما به شما تضمین شود.

اطلاعات بیش‌تر درباره‌ی ویزای مهاجرت به بریتانیا به زبان روسی

 
 

Additional Links

ویدۀوها

Contact Information

Westkin Associates

16 Hanover Square

Mayfair

London, W1S 1HT

 

London: +44 207 118 4546

Email iran@westkin.com