Find Us
با ما درتماس باشید

در خواست های فوری

Tier 2 مجوز
انواع مهاجرت

Tier 2 مجوز

گروه مهاجرت تجاری ما بر کسب مجوزهای حمایت جدید برای فعالیت‌های تجاری در ابعاد مختلف متمرکز شده است. نگرش کارفرما محور اما متمرکز ما برای مالکان فعالیت‌های تجاری و منابع انسانی حرفه‌ای راه‌حل مدریریت‌شده و کاملی فراهم می‌کند. این کار از آغاز تا زمانی که مجوز با موفقیت دریافت شده است در جریان خواهد بود.

چه انتظاری باید از روند مجوز حمایت داشته باشید؟

ما معمولاً با گفت‌وگویی مختصر با یک طرف شرکت شما کار را آغاز می‌کنیم که ممکن است یک تصمیم‌گیرنده‌ی اصلی، مسئول منابع انسانی و یا حتی مهاجری که مایل به کسب حمایت است باشد. انتخاب با شما است.

پس از این یکی از نوبت‌های فروش منحصر به فرد ما اتفاق می‌افتد و یکی از وکلای ارشد ما در اولین فرصت به بازدید از املاک شما می‌آید. ما می‌دانیم که برای شما یا پرسنل‌تان حتی چند ساعت خارج از دفتر بودن برای ملاقات با وکیل ممکن است خلل ایجاد کند بنابراین وکلای امور مهاجرت خود به سراغ شما می‌آیند.

هدف ما این است که از تجربه‌مان برای تضمین این موضوع استفاده کنیم که مجوزها به سرعت کسب می‌شوند. آن‌چه ما برای UKBA فراهم می‌کنیم از ملزومات حداقلی پایه فراتر است و گزارش بازرسی خود ما را درباره‌ی فعالیت تجاری و تقاضای شما در بر می‌گیرد. هدف ما از این کار به حداقل رساندن احتمال بازدید از طرف UKBA و تسریع روند کار است.

سپس ارتباط‌مان را با طرف شرکت در تمام روند حفظ خواهیم کرد. هدف ما این است که تضمین کنیم نتیجه‌ی کارمان، به گفته‌ی یکی از متقاضیان ما، «کم کردن دردسر» در روز کاری شما باشد.

ما ضمناً‌این مجوز را داریم که با استفاده از خدمات اولولیت‌بندی UKBA برای تقاضاهای مجوز اضطراری تقاضا بدهیم. این موجب می‌شود خدمات کسب مجوز حمایت در شرایط اضطراری تسریع شود. بااین‌که تضمین نمی‌دهیم که حتماً از این خدمات استفاده کنیم اما پیش از این تنها در یک هفته‌ی کاری مجوزهایی را از قبیل بازبینی و گزارش کسب کرده‌ایم.

پس از این که مجوز ردیف 2 دریافت شد

ما افتخار می‌کنیم که کسانی که مجوز را دریافت کرده‌اید برای بقیه‌ی تقاضاهای ردیف دو صرفاً به سراغ خود ما آمده‌اند.

وقتی مجوز دریافت شد خدمات اختیاری ما عبارت‌اند از:

(الف) کسب دیگر گواهی‌نامه‌های ردیف 2

(ب) تنظیم و ارائه‌ی تقاضاهای ویزا تحت ردیف 2، که به نام اجازه‌ی کار نیز شناخته می‌شوند.

(ج) پیشبرد تطبیق و حفظ سیستم مدیریت حمایت

(د) بازرسی‌ها و تطبیق کار غیرقانونی

(ه) آموزش موارد بالا به پرسنل کلیدی HR و غیر HR.

(ی) تمام انواع دیگر مشاوره در زمینه‌ی مهاجرت به بریتانیا.

ما برای چه نوع فعالیت‌های تجاری مجوز می‌گیریم؟

تمام انواع فعالیت‌های تجاری، از شرکت‌های تازه تاسیس تا شرکت‌های جاافتاده، از جمله برخی شرکت‌هایی که نام‌هایی بسیار آشنا برای همه دارند. ما با شرکت‌های منحصر به فرد و همین‌طور دوایر بریتانیایی سازمان‌های بین‌المللی کار می‌کنیم.

با این‌که محل استقرار ما در می‌فر در لندن است اما مشتریان و متقاضیان ما در سرتاسر لندن و جنوب شرقی گسترده هستند.

ما روی بخش خاصی تمرکز نمی‌کنیم اما چنان که بر می‌آید بسیاری از مشتریان ما در زمینه‌ی IT، امور مالی، صنایع خلاقه و بخش خدمات عمومی و شرکت‌های بین‌المللی متنوع هستند. اساساً اگر فعالیت تجاری شما به کسب اجازه‌ی کار برای پرسنل نیاز دارد ما می‌توانیم با شما کار کنیم.

لطفاً با وکلای ما تماس بگیرید، ایمیل بدهید یا با کادر تماس ما در سمت راست برای گفت‌وگویی بدون هزینه با یکی از اعضای گروه ما با ما ارتباط برقرار کنید.

مجوز حمایت چیست؟

مجوز حمایت تحت ردیف 2 به کارفرمایان اجازه می‌دهد کارگران خارجی و مهاجر را استخدام کنند. به آن‌ها اجازه می‌دهد به این افراد گواهی‌نامه‌ی ردیف 2 بدهند که یک نوع اجازه‌ی کار است.

وکلای امور مهاجرت و مشاوران حقوقی مهاجرت می‌توانند در گرفتن این مجوزها به کارفرمایان کمک کنند.

این مجوز به کارفرمایان اجازه می‌دهد در فهرست حامیان UKBA قرار بگیرند. این فهرست یک فهرست عمومی از تمام کارفرمایان و سازمان‌های استخدامی است که UKBA به آن‌ها مجوز استخدام کارمندان و کارگران خارجی داده است. بنابراین اگر شما کارفرمایی هستید که می‌خواهید کارگرانی استخدام کنید و نقش حمایتی بر عهده بگیرید به یک مجوز حمایت نیاز دارید.

شرایط لازم برای تقاضای مجوز حمایت جدی و اکید هستند. این شرایط در سه دسته قرار می‌گیرند:

1. از کارفرما خواسته می‌شود که ثابت کند یک فعالیت تجاری واقعی را تحت قوانین مربوطه‌ی بریتانیا اداره می‌کند.

2. کارفرمای حامی باید نشان دهد که هیچ تهدیدی در روند و اداره‌ی امور مهاجرت ایجاد نمی‌کند.

3. کارفرمایی که خواستار مجوز حمایت است باید این را هم نشان دهد که می‌تواند کارگران و کارمندان خود را مدیریت کند و تمام وظایف از پیش تعیین‌شده‌ی حمایت را برآورده کند.

پس از کسب مجوز تعداد گواهی‌نامه‌هایی که صادر می‌شود (یعنی تعداد کسانی که استخدام می‌شوند) را می‌توان با تقاضا دادن افزایش داد.

وکلای امور مهاجرت باتجربه‌ی ما از بهترین روندهای UKBA برای رسیدن به بهترین و آسان‌ترین نتیجه برای مشتریان تجاری‌مان استفاده می‌کنند. ما تضمین می‌دهیم که مجوز و گواهی‌نامه‌های لازم برای استخدام فوری کارگران و کارمندان را خواهیم گرفت.

لطفاً‌با گروه ما تماس تلفنی بگیرید، ایمیل بدهید یا با استفاده از کادر سمت راست بدون هیچ هزینه‌ای با یکی از اعضای تیم ما به بحث و گفت‌وگو بنشینید.

 
 

Additional Links

ویدۀوها

Contact Information

Westkin Associates

16 Hanover Square

Mayfair

London, W1S 1HT

 

London: +44 207 118 4546

Email iran@westkin.com