Find Us
با ما درتماس باشید

در خواست های فوری

زوج‌های هم‌جنس‌گرا
انواع مهاجرت

زوج‌های هم‌جنس‌گرا

وکلای مهاجرت برای زوج‌های هم‌جنس‌گرا

ما در وستکین به سابقه‌ی وکلای مهاجرت‌مان در کمک به زوج‌های هم‌جنس‌گرای دو ملیتی در امور مهاجرتی‌شان افتخار می‌کنیم.

دوست یا همسر هم‌جنس شما می‌تواند با شما به بریتانیا بیاید یا در این‌جا به شما بپیوندد، اگر شما:

در حال حاضر ساکن بریتانیا باشید و اقامت داشته باشد، یا با او به بریتانیا بر می‌گردید که به صورت دائم در این‌جا زندگی کنید. رابطه می‌تواند با جنس مخالف یا هم‌جنس باشد اما نباید با هم نسبت خونی داشته باشید.

هر دوی شما باید بتوانید نشان دهید که:

  1. هر رابطه‌ی زناشویی یا دوستی شخصی (زندگی مشترک خارج از ازدواج) که هر یک از شما پیش‌تر داشته‌اید به صورت دائمی تمام شده است.
  2. به شکلی با هم زندگی می‌کرده‌اید که انگار دست کم دو سال است با هم ازدواج کرده‌اید (یا رابطه‌ی دوطرفه‌ی شخصی داشته‌اید) .
  3. هر دو می‌خواهید به صورت دائمی با هم زندگی کنید.
  4. هر دو پول کافی برای پشتیبانی و تامین مایحتاج زندگی خود و وابستگان‌تان دارید و نیازی به کمک گرفتن از اعتبارات عمومی ندارید (برای اطلاعات بیش‌تر در توضیح این موضوع به حقوق و مسئولیت‌ها مراجعه کنید).
  5. شما و دوست‌تان 21 سال یا بیش‌تر دارید.
  6. دوست مجزد یا هم‌جنس شما باید اجازه‌ی ورود به بریتانیا را پیش از سفر به این‌جا بگیرد. ما به این اجازه «مجوز ورود» می‌گوییم. این اجازه به صورت یک ویزا یا گواهی‌نامه‌ی مجوز ورود خواهد بود. برای گرفتن این مجوز او باید در کشوری که زندگی می‌کند به پایگاه دیپلوماتیک بریتانیا تقاضا بدهد.

برای اطلاعات بیش‌تر درباره‌ی ویزا وب‌سایت خدمات ویزای ما را ببینید.

اگر روندها را به درستی پی‌گیری کرده باشید وقتی دوست مجرد یا هم‌جنس شما به بریتانیا می‌رسد به او اجازه‌ی دو سال زندگی و کار در این‌جا داده می‌شود. نزدیک به پایان دوره‌ی دو ساله اگر هنوز رابطه برقرار باشد و هر دو بخواهید به صورت دائمی با هم زندگی کنید دوست مجرد یا هم‌جنس شما می‌تواند تقاضای اقامت دائم بدهد.

شرایط بالا پیچیده هستند اما وکلای مهاجرت باتجربه‌ی ما که با پرونده‌های مهاجرت هم‌جنس‌گراها آشنا هستند برای ارائه‌ی توصیه‌های دوستانه، صادقانه و حرفه‌ای حاضر هستند.

در میان مشاوران، حقوق‌دانان و وکلای امور مهاجرت لندن ما به شما اطمینان می‌دهیم که بهترین خدمات حرفه‌ای و صادقانه را به مشتریان محلی و یا خارجی‌مان از سراسر جهان ارائه دهیم.

 
 

Additional Links

ویدۀوها

Contact Information

Westkin Associates

16 Hanover Square

Mayfair

London, W1S 1HT

 

London: +44 207 118 4546

Email iran@westkin.com