Find Us
با ما درتماس باشید

در خواست های فوری

ویزای کار آفرینی ۵۰۰۰۰ پوندی
انواع مهاجرت

ویزای کار آفرینی ۵۰۰۰۰ پوندی

 

مسیر موجود از فعالیت شغلی پس از فارغ‌التحصیلی به سوی کارآفرینی از زمانی که دولت اجازه داده سرمایه‌ی اصلی در شرایط خاصی به 50000 پوند بریتانیا کاهش داده شود ساده‌تر شده است.

پس از این چه باید کرد؟

لطفاً نوع خدمات مورد نیازتان را معین کنید، اکنون می‌توانید:

الف. مشاوره‌ای تلفنی یا حضوری در دفتر لندن ما به مدت یک ساعت و نیم با هزینه‌ی 125 پوند + مالیات بر ارزش افزوده رزرو کنید، در این زمان ما درباره‌ی مزایای پرونده‌ی شما با شما صحبت خواهیم کرد، اسنادی که دارید را ارزیابی می‌کنیم، گزینه‌های موجود دیگر را بررسی می‌کنیم و طرحی برای ادامه‌ی کار تقاضای شما با کمک حقوقی ما یا بدون ما به شما ارائه می‌دهیم. این کار را معمولاً آقای هومن مهر انجام می‌دهد.

ب. وستکین را به عنوان نماینده‌ی حقوقی و قانونی خود انتخاب کنید، این مدیریت کل روند تقاضا و کمک‌های پس از دریافت ویزا را در بر می‌گیرد، هزینه‌های دریافتی ما برای این تقاضا بر اساس شرایط پرونده‌ی شما متغیر است و کسانی که ابتدا برای مشاوره تماس می‌گیرند و بعد با ما قرارداد می‌بندند از ما تخفیف خواهند گرفت.

تمام هزینه‌های دریافتی ما برای تقاضای ویزا به شکلی هستند که اگر تقاضای شما رد شود ما هیچ هزینه‌ای از شما دریافت نخواهیم کرد و برای مشتریانی که در هنگام تماس آماده‌ی بستن قرارداد هستند تخفیف قایل می‌شویم.

برای شروع روند می‌توانید با ما تماس بگیرید. لطفاً به ما تلفن بزنید، ایمیل بدهید و یا فرم درخواست بالا را پر کنید تا همین امروز روند کار را شروع کنیم.

 
 

Additional Links

ویدۀوها

Contact Information

Westkin Associates

16 Hanover Square

Mayfair

London, W1S 1HT

 

London: +44 207 118 4546

Email iran@westkin.com