Find Us
با ما درتماس باشید

در خواست های فوری

دیگر دسته‌های مهاجرت
انواع مهاجرت

دیگر دسته‌های مهاجرت

وکلای باتجربه‌ی ما در امور مهاجرت به انواع مختلفی از پرونده‌ها می‌پردازند که از مواردی که این این صفحه‌ها ارائه شد بسیار فراتر می‌رود.

دسته‌های مهاجرتی بسیار متنوع‌تر از آن هستند که بتوان همه را در این‌جا فهرست کرد. به صورت روزانه تغییر می‌کنند، به‌خصوص با توجه به پروژه‌ی در حال اجرای تغییر سیستم موجود و جایگزینی آن با سیستم تازه‌ی امتیازمحور توسط مقامات مهاجرتی.

وکلای امور مهاجرت ما از بهترین روش‌های اجرایی استفاده می‌کنند و می‌توانند در زمینه‌ی تمام پیشرفت‌های تازه و تمام قسمت‌های روند امور مهاجرت به شما مشاوره بدهند. درباره‌ی سکونت بلندمدت در زیر صحبت خواهیم کرد، اما شما هر مشکلی که در زمینه‌ی مهاجرت دارید، چه در راهنمای ما باشد و چه نباشد، لطفاً با برترین وکلای امور مهاجرت شرکت ما تماس بگیرید و به صورت محرمانه بیش‌تر درباره‌ی مشکل‌تان صحبت کنید.

سکونت بلندمدت

ما در زمینه‌ی رسیدگی به پرونده‌های سکونت بلندمدت تجربه‌های ویژه‌ای داریم. اگر 10 سال اقامت قانونی یا 14 سال اقامت بدون مجوز قانونی در بریتانیا دارید که پیوسته است (البته فواصل کوتاه خروج از کشور در میان دوره مجاز است) می‌توانید برای مجوز اقامت نامحدود تقاضا بدهید.

مدارک و روند اتخاذ شده در این تقاضاها پیچیده و تخصصی است. گروه حقوقی ما در موفقیت در این پرونده‌ها سابقه‌ی خوبی دارد و به صورت موثر شما را از مراحل شروط و بایدها عبور می‌دهد و به سوی گرفتن مجوز اقامت نامحدود، چه در تقاضا و چه در استیناف، راهنمایی می‌کند. با وکلای باتجربه‌ی امور مهاجرت ما تماس بگیرید تا شما را بیش‌تر درباره‌ی مسائل اقامت بلندمدت راهنمایی کنند.

فرزندخواندگی

روند به فرزندی پذیرفتن یک خارجی معمولاً پر از پیچیدگی‌ها است. این کار که خود به لحاظ عاطفی طاقت‌فرسا است با سختی‌های کم‌نظیر شروط ورود به کشور برای کودکانی که به وسیله‌ی والدین ساکن بریتانیا به فرزندی خوانده شده‌اند سخت‌تر هم می‌شود. وکلای باتجربه‌ی ما در امور مهاجرت هم در تقاضا و هم در استیناف به این‌جور پرونده‌ها رسیدگی کرده‌اند و می‌توانند از آغاز تا پایان، نه تنها درباره‌ی قوانین بلکه همین‌طور درباره‌ی نگرش بازرسان وزارت کشور، به شما مشاوره دهند.

برای راهنمایی‌های بیش‌تر درباره‌ی مسائل فرزندخواندگی با وکلای برجسته‌ی امور مهاجرا ما تماس بگیرید.

 
 

Additional Links

ویدۀوها

Contact Information

Westkin Associates

16 Hanover Square

Mayfair

London, W1S 1HT

 

London: +44 207 118 4546

Email iran@westkin.com