Find Us
با ما درتماس باشید

در خواست های فوری

تجدید نظر
انواع مهاجرت

تجدید نظر

وکلای امور مهاجرت وستکین یک شرکت حقوقی برجسته در زمینه‌ی استیناف امور مهاجرت است که در مرکز لندن قرار دارد و در تمام زمینه‌های قانون مهاجرت تیم‌های اجرایی دارد.

وکلای استیناف امور مهاجرت ما پیش از شروع هر کاری هزینه‌ی ثابتی را مشخص می‌کنند که مورد توافق قرار می‌گیرد. به این صورت هزینه‌های پرداختی شما تضمین‌شده خواهد بود.

ما برترین وکلا را به کار می‌گیریم تا شما اطمینان داشته باشید که عزم ما برای پیروزی در استیناف جزم است و این مایه‌ی افتخار وکلای امور مهاجرت ما است.

ما 100 درصد پرونده‌های استیناف را می‌پذیریم. می‌توانید برای ارزیابی رایگان نامه‌ی رد شما با ما تماس بگیرید. در این‌صورت ما می‌توانیم موارد زیر را به اطلاع شما برسانیم:

الف. بهترین گزینه‌ی بعدی چیست.

ب. احتمال پیروزی شما در استیناف چه‌قدر است.

ج. هزینه‌های کلی وکلای استیناف ما چه‌قدر خواهد بود.

د. کار در چه مدت زمانی انجام خواهد شد.

ی. شما به چه اسنادی احتیاج دارید.

ما بدون دلیل خودمان را بهترین‌ها نمی‌دانیم، ما به صورت فعال وکلای مهاجرت‌مان را در زمینه‌ی پیروزی در پرونده‌های استیناف آموزش می‌دهیم.

آن‌چه در زیر می‌بینید ویدئوهایی هستند از گردش کار شرکت وستکین در رسیدگی به پرونده‌های استیناف مهاجرت که در آموزش دیگر مشاوران حقوقی وکلای مهاجرت مورد استفاده قرار می‌گیرند.

پرونده‌های استیناف مهاجرت بخش 1

شرکت وکلای امور مهاجرت وستکین بخش 1

بخش 2

شرکت وکلای امور مهاجرت وستکین بخش 2

وکلای امور مهاجرت برجسته‌ی ما در پیروزی در پرونده‌های استیناف امور مهاجرت در پرونده‌های قضایی مهاجرتی که به دادگاه ردیف اول (مهاجرت و پناهندگی) مشهور است تجربه‌ی زیادی دارند. ما تیم‌های متخصصی داریم که به پرونده‌های استیناف می‌پردازند. رئیس شرکت ما، امیر زیدی، ده سال به عنوان وکیل امور مهاجرت فعالیت کرده و سابقه‌ی رسیدگی به بیش از هزار پرونده‌ی مهاجرتی را دارد.

ما تمام پرونده‌های استیناف را چه رد تقاضا به وسیله‌ی UKBA در بریتانیا صورت گرفته باشد و چه به وسیله‌ی هر اداره‌ی صدور اجازه‌ی ورودی در هر کشوری می‌پذیریم.

من نامه‌ی رد مهاجرت دریافت کرده‌ام. چه‌کار باید بکنم؟

UKBA دلایلی برای نامه‌ی رد تقاضا ارائه می‌دهد.

پیشنهاد وکلای استیناف امور مهاجرتی ما یک سرویس ارزیابی رایگان است. پس از گفت‌وگوی تلفنی شما با ما، از شما دعوت می‌کنیم یک نسخه‌ی اسکن‌شده از نامه‌ی رد تقاضا را برای ما ارسال کنید. در این صورت می‌توانیم بدون این‌که هزینه‌ای درخواست کنیم تصمیم را بررسی کنیم و یک ارزیابی رسمی به روش‌های زیر در اختیار شما قرار دهیم:

وکلای استیناف امور مهاجرتی ما یک پیشنهاد قیمت قطعی به شما می‌دهند. استراتژی ما استراتژی قیمت ثابت نیست. ما برای میزان کار انجام‌شده برای پرونده‌ی شما قیمتی مجزا خواهیم داد. نه هزینه‌های اضافی خواهیم گرفت و نه پرونده‌ی استیناف شما را در قالب یک استراتژی قیمت‌گذاری سطحی قرار خواهیم داد.

حدود مدت زمان لازم را برای رفع مشکل در دادگاه ردیف اول – مهاجرت و پناهندگی – به شما خواهیم گفت.

هرگاه استیناف درباره‌ی تقاضایی است که خارج از بریتانیا داده شده، که به استیناف ویزا مشهور است، تاریخ دادرسی ممکن است مدت زیادی برای فهرست شدن در بریتانیا نیاز داشته باشد که اغلب حدود 16 هفته است.

وکلای استیناف امور مهاجرتی ما اطلاعاتی مفصل درباره‌ی احتمال موفقیت شما در استیناف مهاجرت به شما خواهند داد.

استیناف مهاجرت شما نزدیک است؟

بسیاری از متقاضیان استیناف مهاجرت اغلب پیش از تاریخ دادگاه‌شان سراغ ما می‌آیند چون از مشاور حقوقی کنونی‌شان در امور مهاجرت راضی نیستند. برخی از متقاضیان نیز اصلاً وکیل یا مشاور حقوقی ندارند اما حالا می‌خواهند یک وکیل امور مهاجرت به همراه‌شان به دادگاه بیاید، این کار نیز شدنی است.

لطفاً ویدئوهای راهنمایی رایگان ما را در ادامه ببینید تا روش کار ما را بشناسید و اگر آن را مناسب دانستید با ما تماس بگیرید.

روش پیروزی وکلای مهاجرت ما در پرونده‌های استیناف مهاجرت

وکلای مهاجرت ما تضمین می‌دهند که با استفاده از مجموعه‌ی دقیقی از شواهد، تحلیل قانونی پرونده و مجموعه‌ای از شهود به تمام نکات موجود در نامه‌ی رد تقاضا در دادگاه استیناف مهاجرت پاسخ داده شود.

نقطه‌ی شروع همیشه تصمیم رد تقاضا است. درست است بدانیم که استیناف ویزا باید در شرایطی قرار داده شوند که صرفاً در نامه‌ی رد تقاضا ذکر شده است. استیناف‌دهندگان نیازی به بحث دوباره درباره‌ی تمام نکات مطرح‌شده در تقاضا ندارند و تنها نکات موجود در تصمیم رد تقاضا مطرح است.

با توجه به اهمیت زیاد تفویض فرم‌های استیناف در زمان مناسب وکلای مهاجرتی ما اغلب استیناف شما را پیش از هر گونه پرداخت هزینه‌های حرفه‌ای تفویض می‌کنند.

پس از تفویض استیناف تاریخ استیناف مقرر می‌شود. وقتی تاریخ دادگاه مشخص شد ما به همراه متقاضیان‌مان یک برنامه‌ی عملی مشخص و صریح می‌ریزیم. به این صورت برنامه‌ی صریحی خواهیم داشت که تاریخ‌های خاص به وسیله‌ی آن معین می‌شود تا شواهد درست به دست بیاید و به همراه هم اظهاریه‌ای آماده کنیم. نکته‌ی مهم این‌جا است که هیچ‌چیز فراموش نمی‌شود و ما برای متقاضیان استیناف مهاجرت خود فهرست صریحی از اسناد مورد نیاز تهیه می‌کنیم.

ما همیشه به دنبال این هستیم که در جهاتی حرکت کنیم که به وسیله‌ی دادگاه ردیف اول – پناهندگی و مهاجرت – ارسال شده است. معمولاً دادگاه خواستار این است که تمام اسناد 5 روز پیش از دادرسی برای‌اش ارسال شود. هدف ما همیشه همین مهلت است تا برنامه‌ریزی صریح ما بهتر انجام شود.

وقتی تمام بسته‌ها به دادگاه ردیف اول – پناهندگی و مهاجرت – تفویض شد از 5 روز باقی‌مانده برای دعوت از متقاضیان‌مان برای یک جلسه‌ی دیگر استفاده می‌کنیم که آن‌ها را با روند دادگاه آشنا و مانوس کنیم. توضیح می‌دهیم چه زمانی به دادگاه بیایند، پیش از ورود به دادگاه انتظار چه چیزی را داشته باشند، چه‌طور قاضی امور مهاجرت را صدا بزنند و حتا چه‌طور بلند شوند و بنشینند. این چیزها شاید مهم به نظر نیاید اما ما متوجه شده‌این متقاضیان‌مان اگر بدانند که باید انتظار چه چیزی را داشته باشند بسیار راحت‌تر شواهد خود را در دادگاه ارائه خواهند داد.

تضمین می‌کنیم در روز دادرسی متقاضیان‌مان با به کارگرفتن بهترین مشاوران متخصص در امور مهاجرت یا استفاده از وکلای متخصص ما – هر کدام برای پرونده و برای درخواست استیناف متقاضیان‌مان مناسب‌تر باشد – به بهترین شکل مسلح شده‌اند.

خدمات استیناف مهاجرت

وکلای استیناف امور مهاجرتی ما خدمات زیر را برای متقاضیان استیناف مهاجرت‌مان فراهم می‌کنند.

1. رسیدگی کامل به پرونده، که شامل اطلاع‌رسانی به دادگاه مهاجرت (موسوم به اتاق مهاجرت و پناهندگی – ردیف‌های اول و بالاتر) و وزارت کشور که ما پرونده‌ی شما را ارائه خواهیم کرد.

2. آماده‌سازی کامل اظهاریه‌های شهود.

3. آماده‌سازی کامل مشاوره درباره‌ی تمام اسناد مورد نیاز.

4. وکلای باتجربه و متخصص برای تهیه‌ی خلاصه‌ی دعوی خواهان.

5. حضور وکیل در دادگاه (وکالت و ارائه).

6. مشاوره‌ی وکیل در آماده‌سازی استیناف

7. ادله‌ی لازم و کافی وکیل

8. آماده‌سازی بسته‌های صفحه‌گذاری‌شده و شاخص‌دار شامل حرکت در جهت گرایش دادگاه.

9. آماده‌سازی شما و شاهدان شما (در صورت وجود) برای دادرسی.

10. تمام کارهای لازم دیگر برای پیروزی در پرونده.

11. در صورت پیروزی در استیناف تامین تمام مهلت‌های اداری که ویزا در ابتدا برای آن‌ها در گذرنامه‌ی شما ارائه شده در کم‌ترین زمان ممکن.

12. در صورت عدم پیروزی مشاوره‌ی شما برای گام‌های بعدی، استیناف‌های دیگر، مزایا و هزینه‌ها.

هزینه‌های استیناف مهاجرت

هزینه‌ی دادگاهی برای تفویض استیناف یا خود دادرسی وجود ندارد.

هزینه‌های قانونی حرفه‌ای ما به‌صورت ساعتی حساب می‌شود. ما پرداخت قسطی را می‌پذیریم.

تمام هزینه‌ها کامل، شفاف و تام هستند. این هزینه‌ها هزینه‌ی وکالت را بدون هزینه‌های مخفی شامل می‌شود.

تمام هزینه‌های درخواستی ما در حساب متقاضی باقی می‌مانند و متعلق به شما هستند تا زمانی که کار به اتمام برسد. این یعنی هرگاه شما درخواست تادیه بکنید می‌توانید پول خود را با کسر هزینه‌ی کارهای انجام‌شده پس بگیرید.

اگر به سرویس استیناف مهاجرت ما علاقه‌مند هستیند می‌توانید برای گفت‌وگوی بدون التزام با وکلای باتجربه‌ی استیناف مهاجرت ما تماس بگیرید.

 
 

Additional Links

ویدۀوها

Contact Information

Westkin Associates

16 Hanover Square

Mayfair

London, W1S 1HT

 

London: +44 207 118 4546

Email iran@westkin.com