Find Us
با ما درتماس باشید

در خواست های فوری

تجدید نظرمجدد
انواع مهاجرت

تجدید نظرمجدد

استیناف‌های ردیف بالاتر

 همان‌طور که وکلا و مشاوران امور مهاجرت می‌دانند وقتی درخواست استیناف مهاجرت رد می‌شود قدم بعدی تقاضای استیناف دیگری به ردیف بالاتر دادگاه است.

این استیناف دو مرحله دارد.

مرحله‌ی اول ارائه‌ی درخواستی کتبی است که تصمیم دادگاه پایین‌تر (موسوم به دادگاه ردیف اول) را زیر سوآل می‌برد.

این کار پس از خواندن کامل حکمی انجام می‌شود که قاضی امور مهاجرت صادر کرده است و پس از جست‌وجوی اشکالات قانونی یا هر اشتباهی که در روندی که قاضی پیش برده رخ داده است. پس از آن‌که اشکالات حکم به صورت کارشناسی به وسیله‌ی وکلای امور مهاجرت ما پیش‌نویس شد نتیجه به دادگاه ارسال می‌شود.

اگر ادله موفقیت‌آمیز باشند هر دادرسی دیگری که پیش از ردیف دوم دادگاه برگزار شود به این منظور است که مشخص شود اشکال قانونی به میزان کافی عینی و حقیقی است یا نه. این معمولاً بحثی است بسیار تکنیکی که بر تصمیمات قانونی پیشین مبتنی است و مهارت زیادی می‌طلبد.

اگر این کار موفقیت‌آمیز باشد دادگاه‌های بالاتر یا حکم را معلق می‌کنند (یعنی حکم قاضی پایین‌تر را کنار می‌گذارند و به پرونده مجوز می‌دهند) یا پرونده را رد می‌کنند که در این صورت حکم قاضی برقرار خواهد ماند.

انتخاب سوم درخواست دادرسی و جلسه‌ی مجدد است تا روند استیناف‌ها دوباره از سر گرفته شود.

وکلای برجسته و باتجربه‌ی ما در امور مهاجرت برای تهیه‌ی پیش‌نویس این ادله آماده هستند. این فرم‌های استیناف مستلزم درجه‌ی بالایی از مهارت و بالاترین تزار آیین‌نامه‌ی OISC هستند. ما این بالاترین تراز آیین‌نامه‌ی OISC را داریم.

اگر به دادگاه رفته‌اید و از وکلای خود و روش کارشان راضی نبوده‌اید و خواستار تجدیدنظر در رد تقاضایی که قاضی امور مهاجرت صادر کرده هستید لطفاً هر چه زودتر با وکلای ما تماس بگیرید چون مهلت‌های قانونی این تقاضاها بسیار سخت‌گیرانه و اکید هستند.

 
 

Additional Links

ویدۀوها

Contact Information

Westkin Associates

16 Hanover Square

Mayfair

London, W1S 1HT

 

London: +44 207 118 4546

Email iran@westkin.com