Find Us
با ما درتماس باشید

در خواست های فوری

ازدواج
انواع مهاجرت

ازدواج

بهترین وکلای امور مهاجرت ما در استفاده از تمام 10 سال تجربه‌شان در پیروزی در تقاضاها و استیناف‌های ازدواج مشهور هستند.

برای استیناف‌ها فقط از برترین مشاوران‌مان استفاده می‌کنیم.

ازدواج با یک شهروند بریتانیا

همان‌طور که مشهور است ازدواج می‌تواند پایه‌ای برای تقاضای ورود، اقامت و سکونت در بریتانیا باشد. ما به نمایندگی از کسانی که به دنبال ماندن در بریتانیا هستند به عنوان بخشی از خدمات مهاجرتی‌مان خدماتی شجاعانه و با کیفیت بالا ارائه می‌دهیم. شما می‌توانید 6 قول حتمی وستکین به متقاضیان را در این‌باره ببینید.

معمول‌ترین نوع پرونده تقاضاهایی هستند که از خارج از بریتانیا برای پیوستن به همسر ساکن بریتانیا داده می‌شوند و ازدواج‌شان خارج از بریتانیا صورت پذیرفته است. (هرگاه زوج هر دو در بریتانیا هستند و رابطه‌ای جدی با هم دارند ما می‌توانیم کمک کنیم، بخش مربوط به حقوق بشر را ببینید.)

این نوع تقاضای مهاجرت در حال حاضر بر مبنای قانون 281 از قوانین مهاجرت داده می‌شود. با این که کل قانون در این‌جا تکرار نمی‌شود اما باید از فحوای قانون و معمول‌ترین نوع رد تقاضاها آگاه باشید. قانون را می‌توان به صورت‌های زیر تجزیه کرد:

باید به مقامات مهاجرت نشان دهید که زوج هر دو بالای 21 سال دارند. اگر یکی از آن‌ها 21 سال نداشته باشد لطفاً با وکلای باتجربه‌ی امور مهاجرتی ما تماس بگیرید و از مشاوره‌ی بیش‌تر آن‌ها بهره‌مند شوید.

باید به مقامات مهاجرت نشان دهید که همسر ساکن بریتانیا در این‌جا می‌ماند و زندگی می‌کند یا برای سکونت در این‌جا باز خواهد گشت.

باید به مقامات مهاجرت ثابت کنید که به صورت قانونی با هم ازدواج کرده‌اید.

باید به مقامات مهاجرت نشان دهید که می‌خواهید به عنوان زن و شوهر در یک خانه با هم زندگی کنید.

باید به مقامات مهاجرت نشان دهید که با هم آشنا هستید (معمولاً قبل از این‌که ازدواج اتفاق بیفتد).

باید به مقامات مهاجرت نشان دهید که می‌توانید پشتیبان هم باشید وهزینه‌های وابستگان‌تان را بدون نیاز به مزایای عمومی پرداخت کنید.

باید به مقامات مهاجرت نشان دهید که منزل مناسب در اختیار دارید و شما، همسر و وابستگان‌تان می‌توانید بدون مشکل کمبود جا در آن زندگی کنید و تضمین دهید که یک محل خصوصی، معمولاً اتاق خوابی برای خودتان، در اختیار دارید.

وکلای مهاجرت باتجربه‌ی ما آگاه‌اند که اکثریت گسترده‌ای از رد تقاضاها بر این اساس ارائه می‌شوند که:

مقامات مهاجرت مطمئن نیستند که شما بتوانید پشتیبان هم باشید و هزینه‌ی وابستگان‌تان را بدون نیاز به مزایای عمومی پرداخت کنید.

مقامات مهاجرت مطمئن نیستند که شما می‌خواهید به عنوان زن و شوهر در یک خانه با هم زندگی کنید.

برخی برداشت‌های نادرست معمول درباره‌ی نکات بالا عبارت‌اند از

این اعتقاد که تنها این که زوج حاضرند قول بدهند که مزایا را دریافت نخواهند کرد کافی خواهد بود. این‌طور نیست. زوج باید نشان دهند که می‌توانند مانند یک بریتانیایی معمولی فراتر از سطوح لازم درآمد زندگی کنند.

این فکر نیز وجود دارد که اعضای خانواده یا دیگر دوستان می‌توانند با کمک‌های مالی این قاعده را دور بزنند. این‌طور نیست. می‌توانند در تهیه‌ی منزل کمک کنند اما در زمینه‌ی مالی نه.

اگر زوج تضمین بدهند که می‌خواهند با هم زندگی کنند همین کافی است، معمولاً این‌طور نیست. شواهد مربوط به زندگی زوج به همراه هم معمولاً مفید است. شواهد تماس و ارتباط‌شان بسیار مهم است، مثلاً ریز تماس‌های تلفنی، نامه‌ها، ایمیل‌ها و حتا پیامک‌هایی که چاپ شده‌اند. وکلای مهاجرت باتجربه‌ی ما بهترین موقعیت را برای مشاوره در زمینه‌ی روش‌های نوآورانه برای اثبات این موضوع به مقامات مهاجرت یا یک قاضی مهاجرت دارند.

وکلای باتجربه‌ی ما در امور مهاجرت برای کمک در تنظیم تقاضای اولیه و مشاوره درباره‌ی ارائه‌ی تقاضا به روشی که آن را به روشن‌ترین شکل نمایان می‌سازد و نیز در استیناف‌ها در اختیار شما هستند.

بخش استیناف مهاجرت را نیز ببینید.

در برخی فرهنگ‌ها مرد می‌تواند هم‌زمان بیش از یک همسر داشته باشد. در بریتانیا در قوانین مهاجرتی و غیر مهاجرتی این کار مجاز نیست. اگر بیش از یک همسر دارید تنها یکی از آن‌ها می‌تواند تحت این قانون مهاجرت به بریتانیا بیاید.

شوهر، زن و یا دوست شخصی شما باید پیش از سفر به بریتانیا مجوز بگیرند. زوج‌هایی که این‌جا هستند و نمی‌خواهند از هم جدا شوند یا می‌خواهند اقامت‌شان را قانونی کنند نیز می‌توانند به کشور اصلی‌شان برگردند.

وقتی شوهر، زن یا دوست شخصی شما به بریتانیا می‌رسد به او اجازه‌ی دو سال کار و زندگی در این‌جا داده می‌شود.

در این دوره ادامه‌ی جمع‌آوری شواهد مربوط به این که این دوره آزمایشی است مهم است. نزدیک به پایان دوره‌ی دو ساله اگر هنوز زن و شوهر باشند یا رابطه‌ی شخصی داشته باشند (برای آن‌ها که دوست شخصی هستند) و بخواهند با هم زندگی را ادامه دهند، شوهر، زن و یا دوست شخصی مذکور باید برای اقامت دائمی در این‌جا درخواست بدهد. اجازه‌ی دائمی و دائمیت را برای جزئیات مربوط به چه‌گونگی درخواست اقامت دائم ببینید.

اگر همسر شما در طول دو سال بمیرد یا ازدواج در نتیجه‌ی خشونت در خانه به طلاق کشیده شود وکلای مهاجرت برجسته‌ی ما در بسیاری از موارد می‌توانند تقاضای موفقیت‌آمیز برای اجازه‌ی دائمی را تضمین کنند.

در برخی موارد ما درخواست می‌کنیم شوهر، زن یا دوست شخصی شما اجازه داشته باشد به محض ورود در بریتانیا اقامت دائم داشته باشد بدون این‌که نیازی به دوره‌ی آزمایشی باشد. با وکلای باتجربه‌ی امور مهاجرت ما تماس بگیرید تا مشاوره‌ی مفصل‌تری به شما بدهند.

همسران شهروندان بریتانیا، کسانی که تابعیت دائم بریتانیا را دارند و شهروندان ناحیه‌ی اقتصادی اروپا که در بریتانیا زندگی می‌کنند و ملیت دیگری دارند و برای مدت محدودی در بریتانیا هستند می‌توانند تقاضاها بدهند. باز هم وکلای باتجربه‌ی ما در امور مهاجرت برای مشاوره در اختیار شما هستند.

 
 

Additional Links

ویدۀوها

Contact Information

Westkin Associates

16 Hanover Square

Mayfair

London, W1S 1HT

 

London: +44 207 118 4546

Email iran@westkin.com