Find Us
با ما درتماس باشید

در خواست های فوری

ویزای گردشگری
انواع مهاجرت

ویزای گردشگری

سفر به بریتانیا

وکلای امور مهاجرت باتجربه‌ی ما می‌توانند به کسانی که مایل به سفر به بریتانیا هستند کمک کنند.

در این‌جا هم مانند بسیاری دیگر از بخش‌های قانون مهاجرت در مقررات مربوط به این‌که چه کسانی می‌توانند برای سفر به بریتانیا بیایند تغییرات عمده‌ای صورت گرفته است.

چیزی که تغییر نکرده است طول ویزای مهاجرتی برای بازدیدکنندگان یا مسافران است. این ویزاها 6 ماهه هستند (یا گاهی 3 ماهه). ویزاهای چند سفره برای برخی مسافران خاص به مدت شش ماه موجود است. مقامات مهاجرت برای مدت زمان‌های طولانی‌تر ویزاهای 1، 2، 5 و 10 ساله اعطا می‌کنند.

دسته‌بندی‌های اصلی مسافران از این قرارند:

مقررات مهاجرت برای مسافران عمومی

معمولاً دو نوع افراد به سفر به بریتانیا و بازدید علاقه‌مند هستند: مسافران خانوادگی و توریستی. هر دو نوع حداکثر می‌توانند شش ماه در بریتانیا بمانند. تفاوت عمده در این‌جا است که مسافران خانوادگی اگر تقاضای‌شان توسط مقامات مهاجرت رد شود می‌توانند به دادگاه مهاجرت و پناهندگی استیناف بدهند. مسافران ویژه (در ادامه می‌بینید) هم حق استیناف دارند.

شروط اصلی آمدن به بریتانیا به عنوان مسافران عمومی در ادامه ذکر شده است. باید به توانید به مقامات امور مهاجرت نشان دهید که:

ضمناً باید بتوانید هزینه‌های برگشت یا سفر به کشور ثالث را پرداخت کنید.

اگر میل دارید به عنوان مسافر عمومی به بریتانیا بیایید لطفاً با وکلای باتجربه‌ی امور مهاجرت ما تماس بگیرید تا توصیه‌هایی با جزئیات بیش‌تر در اختیار شما قرار بدهند.

مقررات مهاجرت برای مسافرانی که قصد درمان خصوصی دارند

ما در زمینه‌ی مواردی که در آن‌ها افرادی به دنبال درمان خصوصی هستند که به بریتانیا سفر کرده‌اند و می‌توانند مستقیماً با بیمارستان ارتباط بگیرند تا تضمین شود که مدارک مربوطه از جانب آن‌ها به دست مقامات مهاجرت رسیده است مهارت خاص داریم.

برای آمدن به بریتانیا برای درمان پزشکی باید بتوانید نشان دهید که:

وکلای متخصص امور مهاجرت ما در این زمینه مهارت ویژه دارند و ما می‌توانیم:

مقررات مهاجرت برای مسافران تجاری

وکلای باتجربه‌ی امور مهاجرت ما می‌توانند درباره‌ی شرایط کسانی که می‌خواهند با به عنوان بازدیدکننده‌ی تجاری وارد کشور شوند مشاوره بدهند. به عنوان اولین راهنمایی باید بتوانید موارد زیر را به مقامات امور مهاجرت نشان دهید:

آن‌چه در پی می‌آید فهرستی است از فعالیت‌های مجاز برای کسانی که ویزای سفر تجاری دارند. این‌ها فعالیت‌هایی هستند که مقامات مهاجرت گفته‌اند حتماً باید دست کم یکی از آن‌ها را انجام دهید اما تا در بریتانیا هستید از آن فراتر نروید:

دیگرانی که مسافران تجاری محسوب می‌شوند

مسافران تجاری انواع گسترده‌ای از دیگر صنایع و اهداف را در بر می‌گیرند، اگر شما در یکی از دسته‌های زیر هستید و می‌خواهید با سفر تجاری به بریتانیا بیایید لطفاً با وکلای باتجربه‌ی امور مهاجرت ما تماس بگیرید.

همان‌طور که می‌بینید وضعیت مسافران تجاری عمدتاً برای تکمیل یک کار ویژه و خاص یا نیاز تجاری است. اگر به موقعیتی گسترده‌تر یا زمان بیش‌تر نیاز باشد دیگر بخش‌های چارچوب مهاجرت، از جمله سیستم امتیازمحور، معمولاً‌ردیف 1، باید مورد استفاده قرار بگیرد. وکلای باتجربه‌ی امور مهاجرت ما می‌توانند در این زمینه به شما مشاوره بدهند.

دیگر انواع مسافران ویژه

اگر در یکی از دسته‌های بالا قرار می‌گیرید یا به راهنمایی‌های بیش‌تر نیاز دارید لطفاً با یکی از وکلای متخصص امور مهاجرت ما تماس بگیرید.

 
 

Additional Links

ویدۀوها

Contact Information

Westkin Associates

16 Hanover Square

Mayfair

London, W1S 1HT

 

London: +44 207 118 4546

Email iran@westkin.com