Find Us
با ما درتماس باشید

در خواست های فوری

ویزای کار آفرینی
انواع مهاجرت

ویزای کار آفرینی

وکلای مهاجرت لندن – ویزاهای کارآفرینی و تجاری

ما احساس می‌کنیم که وکلای امور مهاجرت تجاری ما بهترین‌ها هستند و توصیه‌هایی ظریف در رابطه با ویزاهای کارآفرینی به شما ارائه می‌دهند.

چرا برای ویزای کارآفرینی خود وستکین را انتخاب کنید؟

نتیجه: ما تضمین می‌دهیم که شما اگر بتوانید مدارکی را که ما از شما می‌خواهیم تهیه کنید ویزا را خواهید گرفت، بدون تردید.

سرعت: ما می‌توانیم به سرعت پرونده‌ها را به نتیجه برسانیم تا متقاضیان‌مان بتوانند به کاری بپردازند که در آن بهترین هستند یعنی فعالیت‌های تجاری در کلاس جهانی.

ارتباط: ما می‌توانیم با بانک‌ها و وکلا ارتباط بگیریم تا تضمین شود که مدارک لازم به درستی تهیه می‌شوند، هم از لحاظ قالب آن‌ها و هم از لحاظ محتوا. اگر لازم باشد می‌توانیم جلسات آشنایی را با بانک‌ها ترتیب دهیم چون کارکنان آن‌ها در کمک به تقاضاهای کارآفرینی تجربه‌ی فراوان دارند.

ما می‌توانیم با حساب‌دارانی که کاملاً در امور ویزای کارآفرینی باتجربه هستند جلساتی ترتیب دهیم. آن‌ها حتا می‌توانند در زمینه‌ی انتخاب زمینه‌ی فعالیت تجاری، کارمندگیری و محل و همین‌طور کنترل‌های تجاری توصیه‌های مفیدی ارائه دهند.

گام‌های بعد: باما تماس بگیرید تا بدون هیچ هزینه‌ای شخصاً در این زمینه با شما صحبت کنیم.

کارکرد ویزای بریتانیای کارآفرینان چه‌گونه است؟

شما به منظور گرفتن ویزا باید در ابتدا نشان دهید در یک حساب بانکی رسمی 200000 پوند پول دارید و این پول در بریتانیا قابل دسترسی است. (یا رقم 50000 از میزانی که گفته شد.)

وقتی ویزا اهدا شد باید اقداماتی از قبیل ثبت فعالیت تجاری ظرف 3 ماه از تاریخ اهدای ویزا به متقاضی‌ای که وارد بریتانیا می‌شود ضروری است.

باید ظرف سه ماه از تاریخ اهدای ویزا سرمایه‌گذاری انجام شود. یکی از مزایای عمده‌ی دسته‌ی ویزای مهاجرتی کارآفرینان این است که سرمایه‌گذاری 200000 پوندی (یا رقم 50000 از میزانی که گفته شد) پس از انجام نیازی به ماندن در محل اعلان‌شده ندارد. فروش مجاز است و تا زمانی که مقامات مهاجرت مطمئن باشند که کارآفرین در کاری مشغول است می‌تواند ویزای خود را تمدید کند.

یکی از مزایای طرح کارآفرینان این است که متقاضیان مجبور نیستند گزارش فعالیت‌های تجاری یا تجربیات تجاری پیشین خود را ارائه دهند.

متقاضی در ابتدا یک ویزای 3 ساله‌ی کارآفرینی در بریتانیا دریافت می‌کند و بعد اگر متقاضی سرمایه‌گذاری، استخدام و ثبت‌نام‌ها را انجام داده باشد می‌تواند دو سال دیگر آن را تمدید کند. وکلای برجسته‌ی ما در امور مهاجرت می‌توانند درباره‌ی این شروط مهاجرتی در هنگام تقاضا به شما مشاوره بدهند.

پس از این کارآفرین اجازه‌ی اقامت نامحدود دریافت می‌کند و یک سال بعد بر اساس قوانین موجود به او گذرنامه‌ی بریتانیایی می‌دهند.

لطفاً برای گفت‌وگویی رایگان و آزاد با ما تماس بگیرید یا از فرم بررسی موجود در سمت بالای  صفحه استفاده کنید. بهترین وکلای امور مهاجرت ما منتظر تماس شما هستند.

 
 

Additional Links

ویدۀوها

Contact Information

Westkin Associates

16 Hanover Square

Mayfair

London, W1S 1HT

 

London: +44 207 118 4546

Email iran@westkin.com