Find Us
با ما درتماس باشید

در خواست های فوری

سرمایه گذاری و کار آفرینی
انواع مهاجرت

سرمایه گذاری و کار آفرینی

ویزای سرمایه‌گذارای و کارآفرینی انگلستان

وکلای باتجربه در زمینه‌ی ویزای سرمایه‌گذاری: ما کار را به نتیجه می‌رسانیم

 بریتانیا همیشه به دنبال جذب افراد سرمایه‌گذارو کارآفرین به این کشور بوده است و لندن برای ثروتمندان جهان یک نقطه‌ی دیده‌بانی خاص محسوب می‌شود. ویزای سرمایه‌گذارای و کارآفرینی به خصوص برای جذب آن گروه از افرادی است که میل به سرمایه‌گذاری  و نقل مکان خود و خانواده‌شان  را به بریتانیا دارند.

 سرمایه گذاری در انگلستان سریع ترین و مطمئن ترین راه برای دریافت اقامت و تابعیت انگلستان است. در حال حاضر شما میتوانید تنها با سرمایه گذاری به مبلغ 200000 پوند اقامت انگلستان را دریافت کنید.

 با وجود تحریم های اقتصادی ایرانیان در کشور های اروپایی وکلای متخصص مهاجرت وستکین میتوانند مجوزهای  لازم برای انتقال قانونی مبلغ 200000 پوند را  از اداره خزانه داری انگلستان  در مدت کمتر از یک ماه دریافت کنند.

شما میتوانید ویزای سرمایه گذاری خود را در مدت کمتر از 2 ماه دریافت کنید.

وستکین ایران موفقیت پرونده های شما را ضمانت میکند، و  در صورت عدم موفقیت هیچگونه هزینه ای از شما دریافت نخواهد کرد.

چرا برای تقاضای ویزای سرمایه‌گذاری خود وستکین را انتخاب کنید؟

تعداد بسیار اندکی از شرکت‌های امور مهاجرت به انگلستان تجربه و دانش کافی  در زمینه‌ی ویزای سرمایه‌گذارای انگلستان دارند.

ما این سابقه را داریم.

گروه ویژه‌ی وستکین در کمک به افراد دارای ارزش مالی خالص بالا در نقل مکان به بریتانیا یا بازدید برای مدیریت سرمایه‌گذاری‌شان باتجربه است. این گروه را یک وکیل وحقوق‌دان با تجربه رهبری می‌کند که چندین سال به بسیاری از افراد ثروت‌مند جهانی در زمینه‌ی مهاجرت و سرمایه گذاری مشاوره داده است.

تجربه‌های او در این زمینه شهرت بسیار دارد و او در نحوه‌ی آماده‌سازی تقاضاهای ویزای بریتانیای سرمایه‌گذاری به دیگر شرکت‌های حقوقی و مهاجرتی لندن آموزش می‌دهد.

سرویس سفارشی ما این موارد را در بر می‌گیرد:

استراتژی و برنامه‌ریزی

ما با دقت هر پرونده‌ای را مطالعه می‌کنیم تا ببینیم آیا ویزای سرمایه‌گذارای بهترین گزینه است یا خیر.

رازداری

ما به شکلی قانونی به اطلاعاتی مالی که شما به دولت بریتانیا می‌دهد می‌پردازیم و مانع فاش شدن منابع درآمد شما می‌شویم.

بصیرت و آسودگی

ضمن این‌که مقدم‌تان را به دفاتر مرکزی‌مان در لندن خوش‌آمد می‌گویم اما می‌توانیم هر کجا که شما مایل باشید با شما ملاقات کنیم:  در دفتر شخصی‌تان، خانه‌تان یا دفتر شخص ثالث یا باشگاه شخصی.

توصیه‌های یکپارچه

ما با بانک‌های خصوصی بزرگ کار می‌کنیم تا تضمین شود که شما از تمام خدمات بهره‌مند می‌شویم، با مشاوران مالی شما در تماس خواهیم بود و تمام سرمایه‌گذاری‌هایی را که شما مایل به انجام‌شان هستید بررسی می‌کنیم تا حاصل کار از نقطه‌نظر قوانین مهاجرت تاییدشده باشد.

مدیریت ویزا

پس از اهدای ویزا خدمات ما در زمینه‌ی مدیریت امور مربوط به ویزا در زمینه‌ی سرمایه‌گذاری در کنار بانک‌داران، مشاوران مالی و نمایندگان مالیاتی شما امکان‌پذیر خواهد بود.

زمان‌بندی

ما از تکنیک‌های مدیریت پروژه‌ی به‌روز استفاده می‌کنیم تا تضمین شود که تقاضا و تمام عوامل دیگر به صورت هماهنگ پیش برده می‌شود تا تقاضا با زندگی پرمشغله‌ی شما تداخلی پیدا نکند.

دیگر چه؟

برای مشاوره‌ی محرمانه و آزاد با ما تماس بگیرید.  در صورت لزوم می‌توانیم در نخستین جلسه شما را با بانک‌های خصوصی و مشاوران مالیاتی آشنا کنیم تا پیوستگی توصیه‌های ما به شما تضمین شود.

برای مشاوره رایگان با مشاوران فارسی زبان وستکین با ما تماس بگیرید.

 

 
 

Additional Links

ویدۀوها

Contact Information

Westkin Associates

16 Hanover Square

Mayfair

London, W1S 1HT

 

London: +44 207 118 4546

Email iran@westkin.com